Радиаторға арналған шарлы шүмек 25х3/4", бұрыштық сұр РосТурПласт
2 440 ₸
- Бар
- Коды:22520
+77072709999
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Сипаттамалары
| Фитинг түрі</span> | Шарлы шүмек </span> |
| Мақсаты | Сумен жабдықтау және жылыту (рр-r) |
| Номиналды диаметрі | 25 мм |
| Өлшем | 25 мм. Ою - 3/4" |
| Түсі | ақ |
| Жіптің диаметрі | 3/4" |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | РосТурПласт |
| Түсі | Ақ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бітеуіш материалы | Полипропилен |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 440 ₸


