Шарлы шүмек 20x1/2 ішкі ППР, жез шары бар толық ұңғылы ӨСЖ
1 470 ₸
- Бар
- Коды:14414
+77072709999
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Сумен жабдықтау және жылыту жүйелеріне арналған ішкі бұрандасы бар 20х1/2" Ростурпласт шарлы шүмек. Құбырмен дәнекерлеу әдісімен монтаждау диаметрі 20 мм құбырлармен жүзеге асырылады, сонымен қатар 1/2 "бұрандалы бұрандалы арматурамен қосылады.
Шарлы клапандар екі түрлі болады - толық ұңғылы және стандартты өтуі бар кран. Шарлы клапандарда рельефсіз жезден жасалған құлыптау жинағы бар. Шар клапанындағы өзек жинағы реттелмейді. Тұтқаның өзек тығыздағышы екі EPDM тығыздағышынан тұрады, шардың тығыздағышы тефлоннан жасалған. Пайдаланудың барлық мерзімі ішінде ішкі беттерді реттеу және тазалау талап етілмейді. Полипропиленнен жасалған шарикті клапанның екі жұмыс орны бар – "ашық" немесе "жабық" Кранның металл бөлігі механикалық өңдеуден кейін ыстық штамптау әдісімен ЛС-59-2 маркалы жезден жасалған. және гальваникалық жабын.
Шарлы шүмек, клапаннан айырмашылығы, ағынның басын реттемейді, әйтпесе седла тефлон сақиналарының деформациясы немесе зақымдалуы мүмкін, бұл өз кезегінде клапанның істен шығуына және жабық күйде ағып кетуіне әкелуі мүмкін.
Шарлы шүмек, клапаннан айырмашылығы, ағынның басын реттемейді, әйтпесе седла тефлон сақиналарының деформациясы немесе зақымдалуы мүмкін, бұл өз кезегінде клапанның істен шығуына және жабық күйде ағып кетуіне әкелуі мүмкін.
Сипаттамалары
| Фитинг түрі | Шарлы шүмек |
| Мақсаты | Сумен жабдықтау және жылыту (рр-r) |
| Номиналды диаметрі | 20 мм |
| Өлшем | 20 мм. Ою - 1/2" |
| Түсі | ақ |
| Жіптің диаметрі | 1/2" |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | РосТурПласт |
| Сыртқы диаметрі | 20 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 470 ₸


