
Сыртқы бұранда ПЭ 63х2"М компрессиялық жалғаушы ернемек
4 570 ₸
- Бар
- Коды:57681
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
HDPE компрессиялық фланеці 50, 63, 75, 90, 110 ауыз және техникалық суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларынан жасалған құбыр жүйелерінде, суару және суару жүйелерінде, дренаждық және кәріздік жүйелерде, химиялық ерітінділерді айдау үшін қолданылады. Ультракүлгін сәулелердің тікелей әсерінен пайдалану үшін қолайлы. Оның тамаша химиялық төзімділігі бар.
Компрессиялық фланец — бұл полиэтилен құбырын болат құбырға қарапайым және арзан тәсілмен қосуға немесе болат құбыр арматурасын ПЭ құбырына қосуға болатын бөлік. Компрессиялық фланец өндіріс процесінде металл фланецпен аяқталады, бұл монтаждау кезінде пластмасса бөлшектерінің шамадан тыс тартылуын болдырмайды, олардың бөлінуін және жинақтың одан әрі ағып кетуін болдырмайды, бұл компрессиялық фланец қосылымын жақсы салыстырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Алеф-Пласт |
| Қосылу түрі | Болттар, түйреуіштер |
| Шартты өту | 40 мм |
| Салмақ | 0.37 кг |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Диаметрлер | 40х1 1/2" |
| Адаптердің материалы | Полиэтилен |
| қорап, дана | 16 дана |
- Бағасы: 4 570 ₸


