16 х 3/4" HLV-109710.№.02 металлполимерлі құбырға арналған HLV коллекторлық қысқышты фитинг
850 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 1 000 ₸
- Бар
- Коды:57814
+77072709999
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
HLV коллекторлары
Коллекторлар тасымалданатын ортаның ағынын тұтынушылар бойынша бөлу үшін қолданылады (құрылғы немесе құрылғылар тобы, контур, жүйенің жеке бөліктері). Коллекторларды суық, сондай-ақ ауыз су, ыстық су, жылыту, сығылған ауа жүйелерінің құбырларында, бұйым материалдарына агрессивті емес сұйықтықтарды тасымалдайтын технологиялық құбырларда пайдалануға болады.
Материал ыстық сығымдалған жез
* Коллекторлық сәулелік жылыту схемаларын қолдану эквивалентті қамтамасыз етеді-
әрбір аспапты қыздыру мүмкіндігі, сондай-ақ оларды баптауға мүмкіндік береді
және бір нүктеден реттеу.
Коллекторлар тасымалданатын ортаның ағынын тұтынушылар бойынша бөлу үшін қолданылады (құрылғы немесе құрылғылар тобы, контур, жүйенің жеке бөліктері). Коллекторларды суық, сондай-ақ ауыз су, ыстық су, жылыту, сығылған ауа жүйелерінің құбырларында, бұйым материалдарына агрессивті емес сұйықтықтарды тасымалдайтын технологиялық құбырларда пайдалануға болады.
Материал ыстық сығымдалған жез
* Коллекторлық сәулелік жылыту схемаларын қолдану эквивалентті қамтамасыз етеді-
әрбір аспапты қыздыру мүмкіндігі, сондай-ақ оларды баптауға мүмкіндік береді
және бір нүктеден реттеу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HLV |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ысырма түрі | Шар |
| Шартты өту | 15 мм |
| Жұмыс ортасы | су |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 120 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Тығыздау класы | С |
| Корпус материалы | Жез |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Кран диаметрі | 1/2" |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 850 ₸


