MP-3 APC
ТУ У 28.7-34142621-007 :2012
МЕМСТ 9466
AWS A 5.1:E 6013
ISO 2560-А- E 38 0 R 12
МР-3 АРС-0 ― УД Е 432 (3) Р21
МАҚСАТЫ
Электродтар МП-3 АРС арналған қолмен доғалық дәнекерлеу конструкцияларды көміртекті маркалы болаттар бойынша ДСТУ 2651/ МЕМСТ 380-2005 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3) барлық дәрежедегі тотықсыздандыру ― "КП" "ПС'; "СП" және МЕМСТ 1050-88 (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20).
Қолдану шарттары
Қаптау коэффициенті ― 8,0-9,0 г/А.с. 1 кг балқытылған металға электродтардың шығыны 1,7 кг құрайды.
Қалыңдығы 3-тен 20 мм-ге дейінгі металл бұрыштық, түйіспелі, тізе буындарын дәнекерлеуге арналған. Диаметрі 2,5―тен 4 мм-ге дейінгі электродтар барлық кеңістіктік позицияларда дәнекерлеуге жарамды; диаметрі 5 мм - төменгі, көлденең тік жазықтықта және тік төменнен жоғары позицияларда дәнекерлеуге арналған.
ЕРЕКШЕ ҚАСИЕТТЕР
• МР3АРС электродтары саңылаулардың жеңіл жабылуын қамтамасыз етеді;
• Дәнекерлеу-технологиялық қасиеттерінің жоғары деңгейі, дәнекерлеу процесін жүргізудің жеңілдігі, ұстағыштарды орнату кезінде доғаның қайта тұтануы;
• Қож қабығының жақсы бөлінуі;
• Тотыққан беттің бойымен ұзартылған доғамен дәнекерлеуге рұқсат етіледі;
• Жеңіл бастапқы тұтануды және доғаның тұрақты жануын қамтамасыз етеді.
ДӘНЕКЕРЛЕУ АЛДЫНДА ШЫНЫҚТЫРУ
Қалыпты сақтау жағдайында дәнекерлеу алдында қыздыру қажет емес. Ылғалданған жағдайда шынықтыру: 150±10ОС 4060 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PlasmaTec |
| Өндіруші ел | Украина |
| Электродтың диаметрі | 4 мм |
| Электродтың ұзындығы | 450 мм |
| Қаптаманың салмағы | 5 кг |
| Электрод түрі | Металл |
| Металл электродының түрі | Балқытылған |
| жабыны бойынша жабылған электродтың түрі | Рутилмен қапталған |
| Қолдану бойынша жабылған электродтың түрі | Төмен легирленген және көміртекті құрылымдық болаттарды дәнекерлеуге арналған |
| Кеңістіктегі дәнекерлеу позициялары бойынша жабылған электродтың түрі | Барлық кеңістіктік позицияда |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 170 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 110 А |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бумадағы саны | 58-59 дана |
- Бағасы: 900 ₸/кг


