
Электрод d 4,0 mm-450mm Монолит РЦ PLASMATEC Украина
1 170 ₸/кг
- Бар
- Коды:60252
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Электродтары УОНИ-13/55 ПЛАЗМА дәнекерлеуге арналған барлық кеңістіктік жағдайларда жауапты конструкциялар мен құбырлар көміртекті және низколегированных болаттан беріктік шегі 500 мПа-дан 640 мПа, әсіресе, егер қамтамасыз ету қажет жоғары тұрақтылығын дәнекерленген қосылыстар қарсы ыстық жарықтар. Көпір құрылысында, кеме жасауда, кеме жөндеуде және қысыммен жұмыс істейтін ыдыстарды жасауда кеңінен қолданылады.
Қолдану шарттары
Қаптау коэффициенті ― 10,5-11,5 г/А.с. 1 кг балқытылған металға электродтардың шығыны 1,58 кг құрайды. Номиналды өнімділік 115% дейін.
Диаметрі 2,0 мм-ден 4,0 мм―ге дейінгі электродтар тік "жоғарыдан төменге" қоспағанда, барлық кеңістіктік позицияларда дәнекерлеуге арналған, ал диаметрі 5,0 мм - төменгі, тік аймақта көлденең және "төменнен жоғарыға" тік әдіспен.
ҚОСЫМША МӘЛІМЕТТЕР
Плазма УОНИ-13/55 электродтары жік металының жоғары беріктігімен ерекшеленеді, сондай-ақ жік металының ерекше металлургиялық тазалығымен және сутегінің төмен құрамымен алынуын қамтамасыз етеді. Айнымалы токта дәнекерлеу мүмкіндігі магнитті үрлеудің әсерін болдырмайды. 13/55 SSSI плазмасын дәнекерлеу кезінде металды ұсақ тамшылармен тасымалдау доғаның жануының жақсы тұрақтылығын және металл қосылысының түзілуін қамтамасыз етеді.
Электродтың жабынына темір ұнтағын қосудың арқасында SSSI 13/55 ПЛАЗМАСЫН пайдалану тиімділігі 20%-ға артты:
Жану және шашырау кезіндегі металдың шығыны өтелді;Электродтарды тұтыну 10-15%-ға төмендеді;Қаптау өнімділігі 8-10%-ға артты.
Қож дәнекерлеу бассейніне ағып кетпейді, тегіс, ұсақ қабыршақты қосылыс пайда болады және пайда болған қож қабығын кетіру өте оңай.
ДӘНЕКЕРЛЕУ АЛДЫНДА ШЫНЫҚТЫРУ
Қалыпты сақтау жағдайында дәнекерлеу алдында қыздыру қажет емес. Ылғалданған жағдайда шынықтыру: 380-420ОС 60 мин.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | PlasmaTec |
| Өндіруші ел | Украина |
| Электродтың диаметрі | 3 мм |
| Электродтың ұзындығы | 350 мм |
| Қаптаманың салмағы | 2.5 кг |
| Электрод түрі | Металл |
| Металл электродының түрі | Балқытылған |
| жабыны бойынша жабылған электродтың түрі | Негізгі жабынмен |
| Қолдану бойынша жабылған электродтың түрі | Төмен легирленген және көміртекті құрылымдық болаттарды дәнекерлеуге арналған |
| Максималды дәнекерлеу тогы | 145 А |
| Минималды дәнекерлеу тогы | 80 А |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бумадағы саны | 32-33 дана |
- Бағасы: 1 170 ₸/кг


