Шарлы шүмек 1/2" Garden ішкі-сыртқы бұранда HLV-103227.N.01
1 910 ₸
- Бар
- Коды:51430
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Мақсаты және қолдану саласы
Garden үлгісіндегі HLV шарикті су клапандары ауыз су, жылыту, сығылған ауаны тасымалдау және көмірсутектерді қоса алғанда, ыстық және суық сумен жабдықтау жүйелеріне қолданылады. Garden үлгісіндегі HLV шар клапандары ТМД елдерінде пайдалану үшін арнайы әзірленген. "Garden" шарлы клапандар сериясы бюджеттік және ықшам, бірақ салыстырмалы түрде шағын өлшемдері мен салмақтық сипаттамалары бар, ол қымбатырақ HLV клапан үлгілерінің барлық техникалық сипаттамаларын сақтайды.
Құрылымдық ерекшеліктері
- Кранның корпусы MS58 маркалы беріктігі жоғары жезден жасалған, ыстық штамптау әдісімен.
- Кранның өзегі кранның ішінен салынған, бұл өзектің қысыммен соғылуын болдырмайды.
- Тұтқа жез никельмен қапталған гайкамен бекітіледі, бұл өзек пен гайка арасындағы "электропластикалық бу" әсерін болдырмайды және түйіскен жердегі мерзімінен бұрын коррозияны болдырмайды.
- Кран ауыстырылатын тефлон тығыздамасы мен қысқыш гайканың арқасында жөндеуге жарамды.
- Ысырма шары алмазбен жылтыратылған, содан кейін хромдалған.
- Тұтқалы-иінтіректі крандарда қосымша жүйе қолданылады HOT & COLD. Жүйе HOT & COLD- бұл кран тұтқасында ықтимал таңбалау үшін көк және қызыл түсті қосымша сақиналардың болуы - ыстық және суық сумен жабдықтау жүйелеріндегі шүмектердің мақсатты пайдаланылуын белгілеу. Қажет болса, пайдаланылмаған маркер сақинасын оңай алып тастауға болады.
Техникалық сипаттамалар
Толығырақ компанияның сайтында http://mirtepla.kz/hlv
| Өтімділік | стандартты |
| Температура аралығы | -20-дан +120 С-қа дейін |
| Қысым | 2,5 мПа |
| Диаметрлер диапазоны | 1/2" 1-ге дейін" |
| Қызмет ету мерзімі | 15 жыл |
| Ресурс | 55 000 цикл |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HLV |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Шартты өту | 15 мм |
| Жұмыс ортасы | су |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Корпус материалы | Жез |
| Кран диаметрі | 1/2" |
- Бағасы: 1 910 ₸


