Шарлы шүмек 20х3/4" (тұтқа-рычаг) ішкі-ішкі бұранда Optima HLV-101214.N.02
2 470 ₸
- Бар
- Коды:22061
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
| Өтімділік | толық ұңғылы | |||
| Температура аралығы | -20-дан +120 С-қа дейін | |||
| Қысым | PN40-тан PN16-ға дейін (диаметріне байланысты) | |||
| Диаметрлер диапазоны | 1/2"-ден 2-ге дейін" | |||
| Қызмет ету мерзімі | 30 жыл | |||
| Ресурс | 55 000 цикл | |||
| Корпус пен шарикті клапан CW617N жезден жасалған | ||||
| Тұтқаны бекітуге арналған жезден жасалған гайка - коррозиядан қорғау | ||||
| "Құлақшасы" бар тұтқа - кранды пломбалау мүмкіндігі | ||||
| Loctite 620 анаэробты герметик - герметикалық, адам денсаулығы үшін қауіпсіз | ||||
| "Американдықтар" бар крандардағы фторопласттан жасалған тығыздағыш сақина | ||||
|
Құрылымдық ерекшеліктері: |
||||
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HLV |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ысырма түрі | Шар |
| Шартты өту | 20 мм |
| Жұмыс ортасы | су |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 120 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Корпус материалы | Жез |
| Орнату әдісі | Көлденең/тік |
| Жетек | Қолмен |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Қол жетегі | тұтқа |
| Кран диаметрі | 3/4" |
- Бағасы: 2 470 ₸


