Шойын құбыр SML DN=250 ұзындығы 3 метр
191 740 ₸
Көтерме бағаны көрсету- Тапсырыс бойынша
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:51183
Жіберу 16 сәуір 2026- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Техникалық сипаттамалар:
- Тығыздығы: шамамен 7,2 кг/дм3 (71,5 КН/м3)
- Үзілуге ең аз беріктік: Фитингтер үшін 150 мПа, құбырлар үшін 200 мПа
- Сығу беріктігі: ең аз созылу беріктігінің шамамен 3-4 есе мәні
- Кесуге беріктік: 1,1-1,6 есе ең төменгі үзілуге беріктік мәні
- Соққыға төзімділік: 350 мПа (DN < 250 үшін); немесе 332 мПа (DN ≥ 250 үшін)
- Пуассон коэффициенті: 0,3
- Сызықтық кеңею коэффициенті: 0,0105 мм/мК (0°C-тан 100°C-қа дейінгі диапазонда)
- Жылу өткізгіштік коэффициенті: 50-60 Вт/мК (20°C температурада)
- Серпімділік модулі: 8 x 104-тен 12 x 104 Н/мм2 дейін
- Ыстыққа төзімділік: шойын жанбайды! Бұл NRW құрылыс бұйрығының күшіне енуі туралы қаулыда да расталды.
- Химиялық заттардың әсеріне төзімділік: рН 2-ден рН 12-ге дейінгі тұрмыстық ағынды суларды ағызу жүйесін пайдаланған кезде шойын DIN EN 877 стандартында қарастырылған мәндерден айтарлықтай асып түседі.
Құйма шойыннан жасалған құбырлар ортадан тепкіш құю арқылы жасалады. Мұндай бұйымдар заманауи құрылыс саласында белгіленген негізгі талаптарға сәйкес келеді. Өнімдер әдеттегі розеткалардың болмауымен ерекшеленеді. Осының арқасында құбырлар қысқыштар арқылы "түйіспеден түйіспеге" қосылады. Олар болаттан және жоғары сапалы резеңкеден жасалған манжеттерден тұрады.
Құбырлардың ішкі жабыны эпоксидті шайырдан тұрады, сырты акрил лакпен қапталған. Олар жақсы дыбыс өткізбейтін, жанбайтын және улы материалдарды шығармайды. Өнімдердің артықшылықтарына сонымен қатар канализацияға арналған шойын құбырларының термиялық сызықтық кеңею коэффициентінің төмендігі жатады, ол небәрі 0,0105 мм/м °С құрайды, бұл бетондау процесін жеңілдетеді. Құбырлардың жылулық сызықтық кеңею коэффициенті бетондағы бірдей мәнге іс жүзінде сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Құбыр түрі | Жіксіз |
| Ішкі диаметрі | 250 мм |
| Шойын құбырының қорғаныш жабыны | Эпоксидті шайыр |
| Өндіруші | Düker |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 4 мм |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Физикалық қасиеттері | |
| Сызықтық кеңею коэффициенті | 0.01 мм/м*град |
| Жылу өткізгіштік коэффициенті | 50 Вт/(м*К) |
- Бағасы: 191 740 ₸


