ПЭ 63 фланеці бар төлке SDR9 фланецінің ішіне дәнекерленген тс-25мм, төлке тс-8мм
2 990 ₸
- Бар
- Коды:39993
+77072709999
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Фланец астындағы төлке полиэтилен полиэтилен құбырын болат құбырға, бекіткіш немесе реттеуші арматураға фланецтерді пайдалана отырып монтаждау үшін қолданылады. Фланец астындағы төлке полиэтиленнен барлық заманауи нормалар мен стандарттар бойынша төмен қысымды полиэтиленнен жоғары технологиялық жабдықта жасалған. Фланец астындағы төлкелер ПНД қысыммен құю әдісімен, кейіннен ПЭ 80 және ПЭ 100 маркалы полиэтиленнен механикалық өңдеумен дайындалады. Полиэтилен тамаша химиялық және физикалық сипаттамаларға ие, бұл HDPE фланецті төлкелердің кең ауқымын қамтамасыз етеді.
Фланец астындағы төлке 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140, 160, 180, 200, 225, 250, 280, 315, 355, 400, 450, 500, 560, 630, 710 ол ГОСТ 18599-2001, ГОСТ Р 50838-95 газ тасымалдау құбырларына сәйкес келетін суды, соның ішінде ауыз суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларын, полиэтилен химиялық тұрақты болатын кез келген сұйықтықтарды орнату үшін қолданылады.
Фланец астындағы төлке 25, 32, 40, 50, 63, 75, 90, 110, 125, 140, 160, 180, 200, 225, 250, 280, 315, 355, 400, 450, 500, 560, 630, 710 ол ГОСТ 18599-2001, ГОСТ Р 50838-95 газ тасымалдау құбырларына сәйкес келетін суды, соның ішінде ауыз суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларын, полиэтилен химиялық тұрақты болатын кез келген сұйықтықтарды орнату үшін қолданылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Втулка материалы | Полиэтилен |
| Максималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Салмақ | 19.7 кг |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Максималды жұмыс қысымы | 10 бар |
| Өндіруші | Алеф-Пласт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі диаметрі | 552 мм |
| Сыртқы диаметрі | 630 мм |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 39 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 990 ₸


