ПЭ 40 ернемегі астындағы төлке қысқа SDR 11 ішіне дәнекерленеді
120 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 1 000 ₸
- Бар
- Коды:52083
+77072709999
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Фланец астындағы төлке полиэтилен полиэтилен құбырын болат құбырға, бекіткіш немесе реттеуші арматураға фланецтерді пайдалана отырып монтаждау үшін қолданылады. Фланец астындағы төлке полиэтиленнен барлық заманауи нормалар мен стандарттар бойынша төмен қысымды полиэтиленнен жоғары технологиялық жабдықта жасалған. Фланец астындағы төлкелер ПНД қысыммен құю әдісімен, кейіннен ПЭ 80 және ПЭ 100 маркалы полиэтиленнен механикалық өңдеумен дайындалады. Полиэтилен тамаша химиялық және физикалық сипаттамаларға ие, бұл HDPE фланецті төлкелердің кең ауқымын қамтамасыз етеді.
Фланец астындағы төлке 40 МЕМСТ 18599-2001 сәйкес келетін суды, соның ішінде ауыз суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларын, газды тасымалдайтын МЕМСТ Р 50838-95 құбырларын, полиэтилен химиялық тұрақты болатын кез келген сұйықтықтарды монтаждау кезінде қолданылады.
Фланец астындағы төлке 40 МЕМСТ 18599-2001 сәйкес келетін суды, соның ішінде ауыз суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларын, газды тасымалдайтын МЕМСТ Р 50838-95 құбырларын, полиэтилен химиялық тұрақты болатын кез келген сұйықтықтарды монтаждау кезінде қолданылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.75 кг |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Өндіруші | Алеф-Пласт |
| Төлке материалы | Полиэтилен |
| Максималды жұмыс қысымы | 12.5 бар |
| Максималды жұмыс температурасы | 30 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 15 мм |
| Сыртқы диаметрі | 200 мм |
| Ішкі диаметрі | 170 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 120 ₸


