ПЭ 75 ернемегінің ернемегінің астындағы төлке ішке қарай қысқа SDR 9
420 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 1 000 ₸
- Бар
- Коды:36474
+77072709999
- +7 (707) 666-02-22Мурат Мухаметжан улы
- +7 (700) 500-62-12Андрей Дмитриевич
- +7 (707) 270-88-88Мария
- +7 (707) 240-62-00Ирина Витальвна
- +7 (707) 270-99-99Татьяна
Фланец астындағы төлке полиэтилен полиэтилен құбырын болат құбырға, бекіткіш немесе реттеуші арматураға фланецтерді пайдалана отырып монтаждау үшін қолданылады. Фланец астындағы төлке полиэтиленнен барлық заманауи нормалар мен стандарттар бойынша төмен қысымды полиэтиленнен жоғары технологиялық жабдықта жасалған. Фланец астындағы төлкелер ПНД қысыммен құю әдісімен, кейіннен ПЭ 80 және ПЭ 100 маркалы полиэтиленнен механикалық өңдеумен дайындалады. Полиэтилен тамаша химиялық және физикалық сипаттамаларға ие, бұл HDPE фланецті төлкелердің кең ауқымын қамтамасыз етеді.
Фланец астындағы төлке 40 МЕМСТ 18599-2001 сәйкес келетін суды, соның ішінде ауыз суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларын, газды тасымалдайтын МЕМСТ Р 50838-95 құбырларын, полиэтилен химиялық тұрақты болатын кез келген сұйықтықтарды монтаждау кезінде қолданылады.
Фланец астындағы төлке 40 МЕМСТ 18599-2001 сәйкес келетін суды, соның ішінде ауыз суды тасымалдайтын полиэтилен құбырларын, газды тасымалдайтын МЕМСТ Р 50838-95 құбырларын, полиэтилен химиялық тұрақты болатын кез келген сұйықтықтарды монтаждау кезінде қолданылады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Втулка материалы | Полиэтилен |
| Максималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Салмақ | 0.86 кг |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Өндіруші | Алеф-Пласт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ішкі диаметрі | 114 мм |
| Сыртқы диаметрі | 140 мм |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 13 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 420 ₸


